Drevené hodiny Luna

Ručne vyrábané nástenné drevené hodiny Luna prinesú do vášho interiéru nadčasový design severského štýlu. Tento unikátny kúsok pozdvihne vzhľad vášho domova ešte o niečo vyššie a vytvorí vo vás príjemný teplý pocit, ktorý napríklad Dáni definujú ako hygge. Vytvorte hygge aj u vás doma.

Hodiny sú ručne vyrábané v rodinnej firme na Slovensku. 

štandardná cena: €95 –26 % €70
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Drevené hodiny Luna
Drevené hodiny Luna
–26 %

Podrobný popis

Hodiny boli vyrábané zo smrekového dreva a výsledný design získali až po viac ako šiestich druhoch špeciálnych povrchových úprav. Vďaka tomu sa môžete tešiť dlhotrvajúcemu dizajnu, na ktorom sme priamo spolupracovali s prírodou. 

V hodinách je použitý spoľahlivý hodinový strojček Quartz s tichým a plynulým chodom. Hodiny na stenu prichytíte vďaka kovovému ušku, ktoré nájdete na zadnej strane. 

Priemer hodín: 30 cm
Napájanie: Batéria AA+ 

Hodiny sú vyrábané ručne, a preto sa finálny rozmer môže mierne líšiť. Unikátna prírodná kresba a ručná práca vám dávajú istotu, že vaše hodiny sú jediným kusom na svete. Konečné spracovanie hodín necháva vyniknúť štruktúre dreva, ktorá dodáva výslednému dielu 3D efekt. 

Všetky drevené výrobky sú opracované vysokokvalitnými slovenskými lakmi a moridlami. 

(Fotografia zachytáva vyhotovenie konkrétneho produktu. Kresba dreva a finálny odtieň v objednávke sa môžu mierne líšiť.)

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hodiny
Záruka: 2 roky

Podobné produkty

Blahucza1.1
Novinka
€115

Ručne vyrábané nástenné drevené hodiny Luna v...

58
Blahucza2.1
€115

Ručne vyrábané nástenné drevené hodiny Luna v...

64
Blahucza3.1
€115

Ručne vyrábané nástenné drevené hodiny Luna v...

61
Woody & Son na biano.sk