Drevené hodiny Blahucza Army

Ručne vyrábané nástenné drevené hodiny Luna v špeciálnej edícii Blahucza prinesú do vášho interiéru nadčasový prvok severského štýlu a originálny design v zemitých farbách z dielne renomovanej košickej umelkyne Malvíny Blahucza. 

Hodiny sú ručne vyrábané v rodinnej firme na Slovensku.

 

€115
Dostupnosť: SKLADOM* (>5 ks)
Možnosti doručenia
Drevené hodiny Blahucza Army

Podrobný popis

Hodiny boli vyrábané zo smrekového dreva a výsledný design získali až po viac ako šiestich druhoch špeciálnych povrchových úprav a následnej farebnej úprave od Malvíny. Vďaka tomu sa môžete tešiť dlhotrvajúcemu designu, na ktorom sme priamo spolupracovali s prírodou. Každé hodiny sú ručne vyrábané a maľované, vďaka čomu budete mať doma svoj jediný svetový unikát. 

V hodinách je použitý spoľahlivý hodinový strojček Quartz s tichým a plynulým chodom. Hodiny na stenu prichytíte vďaka kovovému ušku, ktoré nájdete na zadnej strane. 

Priemer hodín: 30 cm
Napájanie: Batéria AA+

Hodiny sú vyrábané ručne, a preto sa finálny rozmer môže mierne líšiť. Unikátna prírodná kresba a ručná práca vám dávajú istotu, že vaše hodiny sú jediným kusom na svete. Konečné spracovanie hodín necháva vyniknúť štruktúre dreva, ktorá dodáva výslednému dielu 3D efekt. Hodiny sú fŕkané ručne, preto je vo finálnom vyhotovení rozdiel medzi jednotlivými kusmi. 

Všetky drevené výrobky sú opracované vysokokvalitnými slovenskými lakmi a moridlami. 

(Fotografia zachytáva vyhotovenie konkrétneho produktu. Kresba dreva a finálny odtieň v objednávke sa môžu mierne líšiť.)

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hodiny
Záruka: 2 roky

Podobné produkty

Blahucza3.1
€115

Ručne vyrábané nástenné drevené hodiny Luna v...

61
Blahucza1.1
Novinka
€115

Ručne vyrábané nástenné drevené hodiny Luna v...

58
Drevené hodiny Luna
€70
€95 (–26 %)

Ručne vyrábané nástenné drevené hodiny Luna...

55
Woody & Son na biano.sk